Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w montażu szyb samochodowych. Szeroki zakres usług obejmuje sprzedaż auto szyb i folii okiennych. Firma współpracuje z cenionymi w branży producentami. Posiada bogaty asortyment folii z certyfikatem jakości. Zapewnia rzetelną obsługę i terminową realizację zleceń.

Wymiana szyb

AMS Car Design to firma specjalizującą się w sprzedaży szyb samochodowych, a także ich montażu oraz przyciemnianiu. Wszystkie szyby samochodowe Łódź, które są obecne w naszej szerokiej ofercie to produkty znanych i renomowanych producentów. Co więcej, produkty te wygrzewamy piecowo i dajemy Państwu na nie wieloletnią gwarancję.
Ponadto, warto wspomnieć, iż jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi, a możemy to zapewnić m.in. dzięki dużemu doświadczeniu naszych ekspertów i specjalistów, a także ogromnym zaangażowaniu, które wkładamy w całą naszą pracę. Ponadto cechują nas również niskie, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalne doradztwo, które zostanie udzielone Państwu z rąk samych wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.
Mamy ogromne doświadczenie, które widać chociażby po tysiącach zadowolonych klientów, korzystających z naszych usług aż po dzień dzisiejszy. Nie wahaj się, dołącz do nich i ty - zdecydowanie warto!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423