Katalog firm

PPHU Ład

Masz piękny ogród, ale nie masz czasu żeby wykonywać w nim na bieżąco prac porządkowych i pielęgnacyjnych? To Ci powiem że od ponad 20 lat istnieje Firma P.P.H.U Ład. Ład wykonuje właśnie usługi porządkowe i ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Personel tej firmy to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy posługujący się narzędziami wysokiej klasy. Swoją pracę wykonują sprawnie, dokładnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Polecam.

Wycinka drzew

W Łodzi działa wiele firm ogrodniczych. Wiele z nich współpracuje głównie z klientami indywidualnymi, inni zaś działają na potrzeby urzędów i zarządów. W tej drugiej kategorii liderem jest między innymi firma Ład.
Choć firma Ład działa głównie poprzez zlecenia od większych klientów, od pewnego czasu przyjmuje także oferty od osób prywatnych. Dotychczas jednak firma ta działała we współpracy z Urzędem Miasta, a także Zarządem Dróg i Transportu. Firma Ład jest zatem powszechnie doceniana za jakość świadczonych usług. Jej oferta jest bardzo szeroka i znaleźć tam można między innymi takie zabiegi jak wycinka drzew Łódź.
Choć wycinka drzew jest zlecana tylko w skrajnych sytuacjach, firma Ład zawsze jest gotowa do tego, aby zająć się tego typu projektem. Co więcej, jest gotowa to zrobić w bardzo rozsądnej cenie, co na pewno wyróżnia tę firmę na tle innych. Firma Ład jest także znana ze swojej punktualności, zatem jeżeli ktokolwiek pragnie zlecić jej projekt ogrodniczy to jest to idealna firma do tego typu zadania.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357