Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w montażu szyb samochodowych. Szeroki zakres usług obejmuje sprzedaż auto szyb i folii okiennych. Firma współpracuje z cenionymi w branży producentami. Posiada bogaty asortyment folii z certyfikatem jakości. Zapewnia rzetelną obsługę i terminową realizację zleceń.

Auto szyby

Szyby samochodowe? Znamy się na tym. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych zakupem, wymianą i oklejaniem szyb samochodowych. Nasza firma działa w tej branży od wielu lat, oferując klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Pamiętając o cenie, stawiamy na jakość. U nas znajdziecie Państwo auto szyby Łódź najlepszych producentów.
Nie ma u nas tanich szyb dyskusyjnej jakości. Podobnie jest jeśli chodzi o usługi oklejania. Do oklejania i przyciemniania szyb, wykorzystujemy folie najlepszych producentów, spełniające wszelkie normy. Zlecając oklejenie szyb u nas, nie ryzykujecie Państwo zabraniem dowodu rejestracyjnego w trakcie kontroli policyjnej czy też nie przedłużeniem przeglądu technicznego, z uwagi na oklejenie szyb folią nie spełniającą norm.
Wszelkie nasze usługi oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. U nas nie zapłacicie Państwo fortuny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do korzystania z naszych usług. Z naszej strony zrobimy wiele, abyście Państwo byli zadowoleni z wizyty w naszej firmie i z oferowanych produktów i usług. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423