Katalog firm

Orthovision

Orthovision zapewnia Wam profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne, dzięki którym będziecie cieszyć się pięknymi oraz białymi zębami. Zapewniamy Wam w pierwszej kolejności całościową diagnostykę, dzięki czemu będziemy wiedzieć, jak możemy Wam pomóc i jakie metody leczenia będą w Waszym przypadku najlepsze.

Wybielanie zębów

Codzienne posiłki, mocna kawa i aromatyczna herbata - to rzeczy, których nie możemy sobie odmówić. Są balsamem dla naszego ciała i umysłu, jednak zabójcze dla naszego uzębienia. Powodują jego przebarwienia i szarzenie. I jak teraz uśmiechać się od ucha do ucha?
Nasza placówka profesjonalnie zajmuje się wszystkimi zabiegami z dziedziny stomatologii, dzięki czemu dobrze wiemy jakie kroki musisz podjąć, by przywrócić Twojemu uzębieniu naturalny blask. Wybielanie zębów przeprowadzane jest szybko i bezboleśnie, a efekty możesz zobaczyć już po pierwszym wykonanym zabiegu. Pod opieką lekarza będziesz mógł również przeprowadzić zabieg poza kliniką, w domowych warunkach o dogodnej dla Ciebie porze.
Korzystamy z najnowszych technologii i stale poszerzamy swoją wiedzę dbając o bezpieczeństwo i efektywność naszych zabiegów. Po każdej wizycie oferujemy pacjentom darmowe porady, co do higieny i prawidłowego czyszczenia jamy ustnej. Dbamy o to, by wszyscy korzystający z usług wybielania zębów wychodzili z naszego centrum uśmiechnięci. Więcej informacji na temat wybielania zębów w naszej klinice dostępne jest na stronie https://www.orthovision.pl/wybielanie-zebow-warszawa-wola/.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364