Katalog firm

Paut

Firma Paut jako jedna z nielicznych realizuje projekty z zakresu systemów automatyki budynkowej na co składa się między innymi ogrzewania, wentylacje, klimatyzacje, oświetlenia czy też systemy sygnalizacji pożarowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy najwyżej jakości usługi, które przekładają się na zadowolenie naszych stałych klientów.

Systemy BMS

Zdalne sterowanie funkcjami technicznymi budynku? Dlaczego nie? Nowoczesne technologie dają nowe możliwości. A gdy zajmują się nimi ludzie z pasją - zmieniają się w innowacyjne rozwiązania, jak choćby zarządzanie budynkiem.
Szukając takich właśnie osób, z pasją, a zarazem z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim zapleczem, warto odwiedzić Pracownię Automatyki. Firma ta, działając na polskim rynku nieprzerwanie od 2001 roku, swoim klientom oferuje kompleksowe systemy zarządzania instalacjami. Pozwalają one zdalnie sterować i kontrolować takie instalacje, jak elektryczne, wentylacyjne czy grzewcze. Dzięki temu każdą usterkę, czy nieprawidłowość można wykryć natychmiast i równie szybko ją usunąć, czy poprawić.
Oferowany przez pracownię Paut system BMS to rozwiązanie nie tylko komfortowe, ale też i ekonomiczne. Jego wdrożenie przyczynia się do optymalizacji zużycia energii, zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, czy obniżenia ogólnych kosztów związanych z eksploatacją budynku. Sam więc jest nie tyle kosztem, co doskonałą inwestycją.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054