Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Masz piękny ogród, ale nie masz czasu żeby wykonywać w nim na bieżąco prac porządkowych i pielęgnacyjnych? To Ci powiem że od ponad 20 lat istnieje Firma P.P.H.U Ład. Ład wykonuje właśnie usługi porządkowe i ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Personel tej firmy to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy posługujący się narzędziami wysokiej klasy. Swoją pracę wykonują sprawnie, dokładnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Polecam.

Usługi ogrodnicze

Masz ogród, ale kompletnie nie masz czasu żeby się nim zajmować? Zdajemy sobie sprawę z tego, iż większość z nas jest w ciągłym biegu nie mając czasu na nic, a przecież doba ma tylko 24 godziny. Niestety. Z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje usługi ogrodnicze, których pełną listę można znaleźć na stronie http://miastoiogrody.pl/.
Jeśli posiadasz sporej wielkości działkę wystarczy, że powiesz nam jak widzisz swój ogród, a my już zajmiemy się resztą. Nie są nam straszne oczka wodne, duże otwarte przestrzenie, które trzeba zagospodarować czy też ogródki, które trzeba wyporządzić - wyrwać chwasty itd. Nasza firma zajmuje się także koszeniem trawy - zwłaszcza jeśli ktoś dysponuje wielką działką bądź działkami. Nasza oferta jest skierowana także dla ludzi, którzy są już w podeszły wieku i nie mają siły aby sami zajmować się swoimi ogrodami.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i dowiedzenia się jak w praktyce wygląda pomoc, którą oferuje nasza firma. Wystarczy zapoznać się z pozytywnymi opiniami, które znajdują się w internecie na nasze temat. Mamy nadzieję, że Ty również będziesz się zaliczał do grupy zadowolonych klientów. Zrobimy wszystko, aby tak było.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357