Katalog firm

Sowa

P.H.U. Sowa z siedzibą w Łodzi wykonuje różnego typu instalacje ekologiczne dla klientów indywidualnych i firmowych. Szeroka oferta obejmuje systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wodno-kanalizacyjne i wiele więcej. Jej uzupełnieniem są odkurzacze centralne i pompy ciepła. Firma zapewnia indywidualne podejście.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja oraz jej montaż są w ofercie bardzo wielu firm. Rzadko która firma jednak ma tyle lat doświadczenia w swojej branży co firma Sowa. Firma ta działa już od ponad dekady. Powstała w Łodzi i do dzisiaj ma tam swoją siedzibę.
Dlatego też zdecydowana większość klientów firmy Sowa pochodzi z województwa łódzkiego. Są to osoby, które trafiają do tej firmy najczęściej z powodu jej szerokiej oferty, a także świetnej reputacji. Specjalizacją dla firmy Sowa są niewątpliwie różnego rodzaj systemy ogrzewania. Firma bardzo szybko rozwiąże problemy ze szczelnością i inne kwestie, które wpływają na nieefektywne ogrzewanie w danym pomieszczeniu.
Podobnie wyglądają jej usługi związane z klimatyzacją. Doświadczona ekipa firmy Sowa wykona profesjonalny montaż klimatyzacji w domu lub w firmie, na zlecenie swojego klienta. Cena za taką usługę jest zaskakująco rozsądna, a sam montaż jest wykonywany w terminie wybranym przez klienta. Firma Sowa to zatem firma, z której usług na pewno warto skorzystać, a pełną informację dotyczącą montażu oraz serwisowania klimatyzacji można znaleźć na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233