Katalog firm

Paut

Firma Paut jako jedna z nielicznych realizuje projekty z zakresu systemów automatyki budynkowej na co składa się między innymi ogrzewania, wentylacje, klimatyzacje, oświetlenia czy też systemy sygnalizacji pożarowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy najwyżej jakości usługi, które przekładają się na zadowolenie naszych stałych klientów.

Automatyka budynku

O automatyce budynków wiedzą wszystko. Od lat specjalizują się w projektowaniu oraz wdrażaniu jej systemów. I robią to naprawdę perfekcyjnie, dostarczając rozwiązań, które nie tylko podnoszą komfort użytkowania różnych instalacji, ale pozwalają też generować oszczędności. Możesz prowadzić zarządzanie budynkiem w oszczędny sposób.
Węzły cieplne, kotłownie, wentylacje, czy oświetlenie - każdą z tych instalacji są wstanie oprzeć na działaniu elektroniki. W efekcie działają one nie tylko bardziej efektywnie, ale też ekonomicznie. Dzięki elektronice instalacje potrafią zmienić i dostosować parametry w zależności od aktualnego zapotrzebowania budynku.
Automatyka budynków w ich wykonaniu to zawsze gwarancja usługi świadczonej na najwyższym poziomie. Pracownia skupia bowiem wyłącznie najlepszych specjalistów z branży. Posiadając wiedzę, a także doświadczenie i doskonałe zaplecze technologiczne, są oni w stanie tworzyć instalacje na miarę XXI wieku. Instalacje, które dostarczają rozwiązania wpisujące się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szczegóły na stronie http://paut.pl/1001/automatyka.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054