Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB to miejsce, gdzie możecie zapisać się na konsultację psychologiczną. Oferujemy Wam jednorazowe spotkania, jak również profesjonalne prowadzone terapie. Jako jedna z nielicznych klinik oferujemy naszym pacjentom możliwość poprowadzenia konsultacji online. Zajmujemy się wieloma problemami.

Terapia depresji

Depresja jest obecnie jedną z najczęściej diagnozowanych chorób na całym świecie. Cierpi na nią tysiące osób, ale tylko nieliczni szukają pomocy i wsparcia doświadczonego psychologa. Z powodu tego opóźnienia niekiedy bywa za późno, aby wydobyć się z tej choroby. Warto jednak pamiętać, że terapia depresji Wrocław jest jak najbardziej możliwa.
W Polsce działa wiele ośrodków, które specjalizują się w leczeniu depresji. Wśród nich jest także Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracują w nim specjaliści, którzy mają odpowiednie wykształcenie, a także wiele wiedzy praktycznej na temat tego jak powinna wyglądać dobrze poprowadzona terapia depresji. W swojej karierze pomogli już dziesiątkom osób pokonać tę chorobę i z chęcią pomogą kolejnym.
W ITPB każdy ma szansę na to, aby uzyskać wsparcie psychologiczne, którego potrzebuje, aby uporać się ze swoimi problemami. Jeżeli zatem kogoś interesuje terapia depresji we Wrocławiu to na pewno powinien trafić do tego Instytutu. Nigdzie indziej nie uzyska tak profesjonalnej i skutecznej pomocy co w tym miejscu.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117