Katalog firm

Sowa

P.H.U. Sowa z siedzibą w Łodzi wykonuje różnego typu instalacje ekologiczne dla klientów indywidualnych i firmowych. Szeroka oferta obejmuje systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wodno-kanalizacyjne i wiele więcej. Jej uzupełnieniem są odkurzacze centralne i pompy ciepła. Firma zapewnia indywidualne podejście.

Montaż klimatyzacji

Odpowiednia klimatyzacja to niezbędny element do osiągnięcia komfortu cieplnego. W zależności od typu i rozmiaru budynku, ilości osób w nim przebywających czy wyposażenia możemy wybrać różne produkty.
Po podjęciu decyzji kolejnym krokiem jest montaż klimatyzacji Łódź. To niezwykle ważna kwestia, by było to wykonane profesjonalnie i zgodnie ze sztuką. Zwracając się do Eko-Sowa mamy gwarancje najwyższej jakości i konkurencyjnej ceny za wykonaną usługę. Montaż klimatyzacji odbywa się dwuetapowo- pierwszy z etapów to czas na dokonanie pomiarów oraz ocenę warunków zewnętrznych i wewnętrznych.
Po dokonaniu tych czynności specjalista pomoże w doborze sprzętu oraz zleci jego montaż. Klimatyzacja w większości przypadków składa się z elementów montowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, dlatego też specjalista doradzi nam, które miejsce byłoby najbardziej odpowiednie do montażu klimatyzacji. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie poprawności działania stworzonej instalacji i dostosowanie jej trybu działania do wymagań klienta.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233