Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB to miejsce, gdzie możecie zapisać się na konsultację psychologiczną. Oferujemy Wam jednorazowe spotkania, jak również profesjonalne prowadzone terapie. Jako jedna z nielicznych klinik oferujemy naszym pacjentom możliwość poprowadzenia konsultacji online. Zajmujemy się wieloma problemami.

Pomoc psychologa

Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej to miejsce, gdzie zawsze otrzymacie odpowiednia pomoc. To ludzie, którzy są w stanie udzielić Wam profesjonalnego wsparcia, dzięki czemu będziecie mogli wyjść z własnych problemów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Wam rozwiać pewne wątpliwości, które czasem nas ogarniają pod naporem pewnych obowiązków, przeżyć. Naszą ofertę można znaleźć chociażby na stronie internetowej http://itpb.pl/.
Tutaj nikt nie będzie Was wytykał palcami. Chcemy udzielić Wam pomocy, która sprawi, że życie nabierze dla Was kolorowych barw. Oferujemy Wam m.in. leczenie depresji. Trzeba przyznać, że depresja to jedna z najbardziej podstępnych chorób, która potrafi szybko siać spustoszenie. Jeżeli ktoś nie zareaguje w odpowiednim czasie, to depresja może doprowadzić pacjenta również do śmierci, który nie będzie dostrzegał dla siebie żadnego korzystnego wyjścia.
Razem z nami uda Wam się wyjść z tego ciężkiego stanu. Tylko musicie zrobić pierwszy krok umawiając się z nami na wizytę, a my już doskonale będziemy wiedzieć, jak powinniśmy pokierować w odpowiedni sposób leczeniem.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117