Katalog firm

PPHU Ład

Masz piękny ogród, ale nie masz czasu żeby wykonywać w nim na bieżąco prac porządkowych i pielęgnacyjnych? To Ci powiem że od ponad 20 lat istnieje Firma P.P.H.U Ład. Ład wykonuje właśnie usługi porządkowe i ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Personel tej firmy to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy posługujący się narzędziami wysokiej klasy. Swoją pracę wykonują sprawnie, dokładnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Polecam.

Koszenie trawy

Sezon na koszenie trawników zbliża się wielkimi krokami. Firma P.P.H.U. "ŁAD" Danuta Kuklis z siedzibą w Łodzi oferuje profesjonalne usługi koszenia trawy na terenach miejskich, komercyjnych i prywatnych. Wykaszanie traw na dużych przestrzeniach wiąże się z wieloma trudnościami.
Nasza firma sprawnie zorganizuje wykwalifikowanych ludzi, odpowiedni sprzęt oraz zapewni wywóz bio odpadów na terenach objętych usługą. Gwarantujemy, że objęte naszą opieką tereny zielone, firmowe trawniki oraz przydomowe ogródki, traktowane będą z należytą starannością. Warto podkreślić, że również osoby prywatne mogą korzystać z naszych usług. Wystarczy podpisać z nami umowę. Regularne koszenie trawy Łódź odpowiednim sprzętem zagwarantuje doskonały wygląd trawnika.
W razie potrzeby nasi specjaliści przeprowadzą na nim również konieczne zabiegi interwencyjne tak, aby idealnie się prezentował. Zadbana zieleń wokół budynków pozytywnie świadczy o ich właścicielach. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357