Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Jesteś w trakcie urządzania swojej kuchni i chcesz, żeby znajdowały się wyjątkowe meble? Marzysz o przytulnej i jednocześnie praktycznej kuchni? W takim razie skorzystaj z oferty MS Meble. Stworzymy dla Ciebie takie meble kuchenne na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nam stworzysz kuchnię swoich marzeń.

Szafy na wymiar

Myślisz o szafie, która pozwoli Tobie zwiększyć przestrzeń w mieszkaniu i jednocześnie będzie w niej dużo miejsca na Twoje rzeczy? W takim razie skorzystaj z naszej oferty. Od 1992 roku działamy w branży meblarskiej i nawet najbardziej oryginalne szafy na zamówienie Olsztyn nie są dla nas problem.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć wysoką pozycję na rynku. Wiemy jak bardzo ważna jest profesjonalna obsługa i dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Gwarantujemy darmowe wyceny usługi oraz to, że zaprojektujemy dla Ciebie szafę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli projekt się Tobie spodoba, to z przyjemnością zaczniemy produkcję szafy, która później będzie znajdować się w Twoim mieszkaniu. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej http://meblems.com/szafy-na-zamowienie.htm
Wybierz firmę z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, a będziesz mieć pewność, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, iż będziesz zadowolony ze współpracy z nami, a wykonana przez nas szafa będzie Tobie dobrze służyć przez wiele lat. Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910