Katalog firm

Sowa

P.H.U. Sowa z siedzibą w Łodzi wykonuje różnego typu instalacje ekologiczne dla klientów indywidualnych i firmowych. Szeroka oferta obejmuje systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wodno-kanalizacyjne i wiele więcej. Jej uzupełnieniem są odkurzacze centralne i pompy ciepła. Firma zapewnia indywidualne podejście.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Eko-Sowa to polska firma, która od ponad dekady swoim klientom oferuje między innymi nowoczesne i trwałe instalacje wodno kanalizacyjne Łódź. To, co je wyróżnia to nie tylko funkcjonalność i ergonomia, ale także charakter przyjazny dla środowiska naturalnego. Takie połączenie sprawia, że liczba zadowolonych klientów wciąż rośnie, a sama firma poszczycić może się nieposzlakowaną opinią.
Wykonywane przez firmę instalacje to zawsze rozwiązania kompleksowe. Z jednej strony gwarantują sprawne rozprowadzanie zimnej i ciepłej wody, a z drugiej - skuteczne odprowadzanie ścieków. Aby procesy te przebiegały bez zakłóceń, podczas tworzenia instalacji wykorzystywane są wyłącznie najlepsze technologie i materiały. To właśnie dzięki nim instalacje są niezwykle trwałe, szczelne, a także energooszczędne i elastyczne.
Bez względu na to, czy budynek jest nowy, czy remontowany - Eko-Sowa doskonale poradzi sobie z montażem instalacji. Lata doświadczeń i profesjonalne zaplecze pozwalają realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233